Forum

Holowanie, Laweta. ...
 
Notifications
Clear all
Holowanie, Laweta. Jak Zamówić I Ile Kosztuje Pomoc Drogowa?
Holowanie, Laweta. Jak Zamówić I Ile Kosztuje Pomoc Drogowa?
Grupa: Zarejestrowany
Dołączył: 2021-09-01
New Member

O mnie

  
POMOC DROGOWA WARSZAWA, LAWETA!   
Usługi z zakresu pomocy drogowej należą do tych, które uniemożliwiają stworzenie sztywnego cennika będącego takim samym dla wszystkich zleceń, jakie przychodzi nam wykonać. Oferujemy najwyższą jakość usług, która potwierdzona jest liczbą zadowolonych klientów zarówno ze współpracy z nami, jak również z konkurencyjnych cen. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny i dlatego cenę za wykonaną usługę zawsze ustalamy w oparciu o specyfikę pomocy, rodzaj transportu i długość współpracy.  
urwane koło, wyrwany wahacz, zablokowana kierownica, zablokowane koło, zablokowana skrzynia biegów)100 - 450 zł w zależności od stopnia uszkodzenia pojazdu i jego masy własnej Wyciąganie pojazdu, który znajduje się poza jezdnią (np. auta po kolizji z barierkami, samochodu znajdującego się na drzewie, w rowie, utopione w błocie, z garażu podziemnego, niskiego parkingu galerii)od 100 zł w zależności od stopnia uszkodzenia pojazdu, wykonanej pracy i użytego sprzętu Postój lawety nie z winy przewoźnika (np.  
in. zamknięta droga, korek oraz oczekiwanie na płatność od klienta)120 zł za 1 godzinę Usługa ekspresowa (wyjazd pomocy drogowej w ciągu 15 minut od zgłoszenia)50 złdopłata do podstawowej ceny usługi Transport pojazdu osobowego o masie do 1,5 tony na terenie Krakowaod 150 złw zależności od trasy przejazdu i warunków drogowych Transportu pojazdu poza terenem Krakowa, ale na trasie o długości do 100 kmcena ustalana jest indywidualniew zależności od masy pojazdu i rodzaju dróg transportu Transport pojazdu osobowego o masie do 1,5 tony na trasie o długości powyżej 100 kmod 2,5 zł za 1 kmw zależności od masy pojazdu, trasy przejazdu, warunków na drogach i opłat drogowych Transport pojazdu dostawczego, busa, vana, samochodu osobowego o masie powyżej 2 ton na terenie Krakowaod 180 złw zależności od trasy przejazdu i warunków drogowych Transport pojazdu dostawczego, busa, vana, samochodu osobowego o masie powyżej 2 ton poza terenem Krakowa na trasie o długości powyżej 100 kmod 3 zł za 1 kmw zależności od masy pojazdu (cena zawiera opłaty drogowe na drogach krajowych i autostradach - via TOLL) Transport motocykla na terenie Krakowaod 150 złw zależności od trasy przejazdu, warunków drogowych i typu motocykla Transport motocykla poza granicami Krakowaod 2 zł za 1 kmnie dotyczy zleceń ekspresowych Holowania pojazdów ciężarowychcena ustalana jest indywidualnie Transport więcej niż dwóch osób lawetą siedmioosobowąod 50 zł Dowóz paliwa, wymiana koła, uszczelnienie opony, drobne naprawy, awaryjne odpalanie i inne usługi mobilne na terenie Krakowaod 120 zł Dowóz paliwa, wymiana koła, uszczelnienie opony, drobne naprawy, awaryjne odpalanie i inne usługi mobilne poza granicami Krakowacena ustalana jest indywidualnie Wyjazd nocny pomiędzy godziną 21.  
  
Cennik - Auto Pomoc Drogowa 24h Warszawa  
00dodatkowo 50 proc. stawki podstawowej Wyjazd w niedzielę lub świętododatkowo 50 proc. stawki podstawowej Rezygnacja z wykonania usługi po jej przyjęciu przez dyspozytora i wyjeździe lawety do klienta na terenie Krakowa100 zł Rezygnacja z wykonania usługi po jej przyjęciu przez dyspozytora i wyjeździe lawety do klienta poza Krakowem100 zł oraz 4 zł za każdy km Oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.  
1 Kodeksu cywilnego. Oferujemy pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu. Pracujemy w dni ustawowo wolne od pracy i każde święto. Zapewniamy ekspresowy dojazd do klienta. Zapraszamy do kontaktu. Dzwoń! Tel. 501 32 30 31 .  
Podchodzimy do każdego przypadku kompleksowo. Nie ograniczamy się wyłącznie do rozwiązania bieżących problemów kierowcy – staramy się pomóc w szerszym stopniu. Możesz liczyć na podstawowe usługi takie jak: Holowanie W Warszawie Tanio samochodu z A4 laweta i autolaweta transport każdego typu pojazdów: samochodów, motocykli, quadów, wózków widłowych, przyczep, sprzętu budowlanego, maszyn rolnych podejmowanie zleceń nie tylko dla jednego auta, ale dwóch lub trzech.  
  
Cennik usług pomocy drogowej  
Dodatkowo zapewniamy również pomoc na dalszym etapie pomocy drogowej: jeśli awaria samochodu wymaga interwencji wyspecjalizowanego warsztatu, możliwe jest jego wskazanie i transport pojazdu. W przypadku poważniejszych problemów technicznych, Kamido doradza również w zakresie noclegów w okolicach A4 oraz innych kwestiach logistycznych. Wybierając nasze usługi możesz mieć pewność, że pomoc drogowa nie ograniczy się wyłącznie do samej procedury technicznej na drodze.  
Ile kosztuje wezwanie pomocy drogowej? To zależy od tego, jakiej pomocy, gdzie i kiedy potrzebujesz. Jeżeli interesuje Cię tylko tania laweta, to koniecznie najpierw zapytaj o cenę usługi. A gdy szukasz profesjonalnej firmy transportowej, sprawdź jak długo firma działa na rynku i jakimi holownikami dysponuje. Wezwanie pomocy drogowej jest czasami po prostu konieczne.  
A kolega, sąsiad lub nawet przysłowiowy szwagier nie zawsze będzie posiadał odpowiedni sprzęt. Tym bardziej, że samochody z uszkodzonym układem kierowniczym lub hamulcowym nie mogą być holowane na lince. Do ich transportu potrzebny jest sztywny hol. Tak zwane widły montowane są z tyłu samochodu. Ale! Niewielu kierowców posiada taki sprzęt, a jeszcze mniej wozi je na co dzień w swoim aucie.  
  
Cennik Usług Pomocy Drogowej-Ile kosztuje laweta, holowanie  
Pomoc drogowa – mniej niż tania Pomoc drogowa mniej niż tania? Co to ma znaczyć?! – pewnie się teraz zastanawiasz, ale takie rozwiązanie jest możliwe. Gdy dojdzie do kolizji lub wypadku to wszystkie koszty związane z usunięciem skutków szkody są rozliczane z polisy OC sprawcy szkody. To oznacza, że poszkodowany zapłaci 0 zł (słownie: zero złotych) za załadowanie uszkodzonego pojazdu na lawetę, transport we wskazane miejsce oraz rozładunek.  
Cały rachunek z warsztatu pokryje ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia drogowego. Podczas naprawy swojego pojazdu, poszkodowany może za darmo korzystać z zastępczego auta. Za to również zapłaci ubezpieczyciel. Gdy potrzebujesz pomocy drogowej, często od ceny ważniejsza jest szybkość obsługi zlecenia przez firmę transportową. Gdy szukasz taniej pomocy drogowej w Krakowie Firm oferujących auto pomoc na terenie Krakowa, Nowej Huty, zakopianki oraz okolic aglomeracji jest mnóstwo.  
W firmie Euro Hol w Krakowie nie ma tego problemu. Zaletą tego przedsiębiorstwa, które już od 1994 roku oferuje transport pojazdów na lawecie jest cennik zamieszczony na stronie internetowej. Trzeba jednak mieć na uwadze, że niektóre ceny mają charakter orientacyjny. Dlatego często podane są widełki cenowe lub określenie od. Jeżeli płacisz za autopomoc z własnej kieszeni, lepiej najpierw upewnij się ile będzie kosztować usługa.

Lokalizacja

Zajęcie

Holowanie W Warszawie Tanio
Portale społecznościowe
Aktywność użytkownika
0
Forum Posts
0
Tematy
0
Pytania
0
Odpowiedzi
0
Pytanie Komentarze
0
Polubień
0
Otrzymał polubień
0/10
Ocena
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: